Play Online Poker Graj w NAJLEPSZE Turnieje Pokerowe na Titan Poker Gif Banners

PokerStars

Author: admin

Ujmując rzecz w jednym zdaniu, PokerStars to największy internetowy poker room na naszej planecie. Ponieważ mamy żadnych przesłanek, żeby twierdzić że na innych znanych nam planetach istnieje inteligentne życie, ani tym bardziej, że owe inteligentne istoty również grają w pokera, możemy z niemal stuprocentową pewnościa stwierdzić że jest to największy poker room we wszechświecie. O dowolnej porze dnia i nocy na PokerStars gra 250-300 tysięcy graczy z całego świata – to mniej więcej tyle co np. aglomeracja Torunia, dorośli, bobasy, emeryci plus redakcja Radia Maryja.

Dzięki temu, na PokerStars praktycznie nie istnieje pojęcie czekania na następny sit-and-go. Nawet turnieje po 180 graczy zaczynają się dosłownie co 2-3 minuty. Znajdą tu coś dla siebie gracze zaczynający od najniższych stawek, jak i high rollers. Poziom gry jest relatywnie wysoki, PokerStars przyciąga poważnych pokerzystów którzy zazwyczaj wiedzą co robią. Pomimo tego, PokerStars organizuje codziennie setki freeroll i satelitów, dzięki którym będziemy mieli szansę wziąć udział w turniejach o bardzo poważne pieniądze inwestując relatywnie niewiele.

Oprogramowanie jest bardzo przejrzyste i zoptymalizowane pod kątem szybkiej gry. Nie powinno być problemu z graniem na kilku, czy kilkunastu stolikach naraz (multitabling). Od strony graficznej, nie ukrywajmy, PokerStars nie jest zbyt atrakcyjny – zamiast na animacje (jak w PKR) postawili na szybkość działania. Polecam PokerStars każdemu, kto myśli serio o wygrywaniu pieniędzy w pokera online.

Be Sociable, Share!