Play Online Poker Graj w NAJLEPSZE Turnieje Pokerowe na Titan Poker Gif Banners

PKR

Author: admin

PKR to mój ulubiony poker room. Tu naprawdę można poczuć, że mamy 2010 rok. Dzięki trójwymiarowej grafice rodem z gry The Sims i możliwości stworzenia własnego awatara, PKR jest lata świetlne przed innymi poker room’ami jeśli chodzi o interfejs i zabawę z gry. Po odpaleniu oprogramowania mamy możliwość udania się do szatni, gdzie wybieramy płeć i wygląd zewnętrzny awatara. Możemy zostać szczupłą blondynką z dreadlockami albo otyłym czarnoskórym gangsterem. Za zgromadzone punkty lojalnościowe możemy kupić naszemu awatarowi modne ciuchy (mają nawet koszulkę polo z polską flagą!!!), okulary przeciwsłoneczne, słuchawki i walkmana itp itd. Punkty można wykorzystać też na efektywne tatuaże i piercing.
Tak jak przy prawdziwym stoliku pokerowym, karty leżą na stole i są dla nas niewidoczne – żeby się upewnić co mamy w ręku musimy je podnieść i sprawdzić – a gest ten jest widoczny dla innych graczy (oczywiście sam gest, nie karty!). Możemy stroić głupie miny, wybuchnąć głośnym śmiechem, nerwowo bębnić palcami po stole, bawić się żetonami albo nawet pokazać przeciwnikowi gest Kozakiewicza. Zabawa jest naprawdę przednia – warto sciągnąć i zobaczyć dla samych efektów specjalnych.
PKR to poker room, gdzie na razie buduję swój bankroll usiłując uzbierać milion dolarów. Większość graczy, zwłaszcza na stolikach o niższych stawkach, nie ma zbyt wielkiego doświadczenia i można ich generalnie scharakteryzować jako loose-passive, więc blefowanie niewiele daje – będą sprawdzać nawet jak uda im się trafić parę dwójek. Polecam ostre podbijanie preflop, żeby uniknąć potem graczy z 2 i 7 trafiających 2 pary po flopie i rozbijających nasz układ pary asów.
Pod względem ilości graczy PKR jest raczej w tyle peletonu, nie ma porównania do innych poker room’ów. Powoduje to, żena rozpoczęcie 24 czy 50-osobowego sit-and-go trzeba nieco poczekać. Z drugiej jednak strony oferują mnóstwo low-stakes cash games oraz turniejów freeroll, gdzie można stawiać pierwsze kroki w pokerze bez uszczerbku dla portfela. Polecam PKR z ręką na sercu – zabawa gwarantowana, a przeciwnicy niezbyt wyrafinowani. Znajdź mnie na PKR i dodaj się do moich znajomych – mój nick to sugarfr33 – poniżej mój własny awatar! Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z bonusa dla nowych graczy – PKR doda 100% do Twojego pierwszego depozytu, max $800!!!


Hmmm - sprawdzić czy podbić?

Be Sociable, Share!