Play Online Poker Graj w NAJLEPSZE Turnieje Pokerowe na Titan Poker Gif Banners

Pacific Poker

Author: admin

Należący do 888.com serwis Pacific Poker to uznana marka w branży gier internetowych. Od początku swojej działalności, czyli od 1997 roku, oferuje graczom nowatorską i przyjazną w obsłudze platformę, która przeznaczona jest zarówno dla szukających przyjemności z gry, jak i tych grających na profesjonalnym poziomie. Pacific Poker oferuje konkurencyjny pakiet powitalny o wartości ponad 54 tysięcy USD, w tym bonus powitalny, którego część dostępna jest od razu. Oferta tego typu jest rzadko spotykana w pokerze online. Dostępne są również stałe, często darmowe promocje, w których gracze mogą wygrać miejsce w znanych stacjonarnych turniejach pokerowych. Dopełnieniem szczęścia jest nowy program lojalnościowy „Nagrody Pacific Poker”, w ramach którego gracze są nagradzani za każde rozegrane rozdanie.

Bonus powitalny: Przy pierwszej wpłacie Pacific Poker oferuje bonus powitalny 100% nawet do 400 USD. Najlepsze w tym jest to, że 25% bonusu dostępne jest od razu, można więc od razu przystąpić do gry!

Turnieje dla graczy dokonujących pierwszej wpłaty:

-          7 turniejów $500 First Depositors’ Freeroll – z łączną pulą w wysokości 3500 USD

-          $50K First Depositors’ Challenge – darmowy wstęp przy pierwszej wpłacie!

-          $1,000 Depositors’ Freeroll

Łączna pula nagród do wygrania przy pierwszej wpłacie to kwota 54 500 USD – naprawdę miłe powitanie!

Stałe turnieje:

-         Daily Challenge Series: co tydzień Gwarantowane 145 tysięcy USD oraz tytuł Gracza miesiąca

-         Sit & Go w wersji Double or Nothing: w każdym rozdaniu połowa stołu wygrywa podwójną stawkę

-         pule progresywne typu Bad Beat: aby zdobyć pulę, trzeba przegrać z karetą ósemek lub lepiej

-         pule progresywne typu Poker królewski: aby zdobyć pulę, trzeba ułożyć pokera królewskiego

Cykl turniejów Daily Challenge Series to okazja do urozmaicenia sobie całego tygodnia dzięki codziennym turniejom rozgrywanym o tej samej godzinie. Każdy turniej jest inny: od deep stack po rozgrywki na wyeliminowanie przeciwnika oraz inne. Dodatkową motywacją jest tytuł Gracza miesiąca w cyklu turniejów Challenge Series! Pule progresywne w Pacific Poker to wspaniały wynalazek, dający pokerowi nowy smak emocji.

Eliminacje do rozgrywek stacjonarnych: Członkowie serwisu Pacific Poker mają dostęp do stałych, często darmowych rozgrywek, w których gracze mogą wygrać miejsce w dużych stacjonarnych turniejach pokerowych, takich jak Aussie Millions czy World Series of Poker.

Program nagród: W ramach programu nagród członkowie serwisu Pacific Poker są wynagradzani za każde rozegrane rozdanie. Zdobywane punkty są wymieniane na gotówkę, artykuły w sklepie firmowym lub służą do zdobycia wyższego statusu w programie nagród, dzięki czemu stanowią świetną motywację do gry.

Fora dyskusyjne: Pożyteczną funkcją w serwisie Pacific Poker są fora dyskusyjne, na których gracze mogą swobodnie rozmawiać na wszelkie tematy związane z grą w pokera. W dyskusjach na forach uczestniczą gracze o różnym poziomie, dzięki czemu zawsze można się tam dowiedzieć lub nauczyć czegoś pożytecznego oraz miło spędzić czas.

Aktualizacje oprogramowania: Program Pacific Poker jest aktualizowany na bieżąco poprzez dodawanie nowych, przydatnych funkcji. Ostatnio wprowadzone funkcje:

- Przelew pieniędzy: wysyłka i odbiór gotówki od znajomych

- Bank czasu: więcej czasu na ważniejsze decyzje

- Historia rozdań w wersji do pobrania: umożliwia analizę i ulepszenie stylu gry!

Pacific Poker oferuje wyjątkowo hojny bonus powitalny, przyzwoite prezenty dla osób dokonujących pierwszej wpłaty, świetne promocje na wygranie miejsc w turniejach stacjonarnych oraz bardzo opłacalny program lojalnościowy. Dla nas to wystarczające powody, aby przynajmniej ich sprawdzić!

Be Sociable, Share!