Play Online Poker Graj w NAJLEPSZE Turnieje Pokerowe na Titan Poker Gif Banners

Bet365

Author: admin

Bet365 jest jedną z największych grup bukmacherskich online z ponad 3. milionami klientów na całym świecie. Poker w bet365, powstał w 2004, jest teraz jedną z najpopularniejszych sal do pokera w sieci iPoker i posiada wspaniały zestaw gier pieniężnych, turniejów i dostępnych promocji. Oprogramowanie bet365 jest atrakcyjne, niezawodne i proste w użyciu.

Poker w bet365 oferuje fantastyczny bonus 500$ dla Nowych Graczy, dla osób, które po raz pierwszy złożyły depozyt, oraz wiele innych ofert, pozwalających na zasilenie konta co miesiąc.

Znakomity Program VIP jest dostępny dla wszystkich graczy i oferuje doskonałe nagrody pieniężne, a także tokeny turniejowe, za kontynuację gry.

Promocje specjalnie przeznaczone dla graczy gier pieniężnych i graczy turniejowych są również dostępne w bet365. Częste promocje wyścigów pieniężnych posiadają wielkie nagrody pieniężne, a gracze turniejowi mogą wziąć udział w Super Satelitach do największych i najbardziej prestiżowych turniejów na świecie, w tym WSOP, WPT i Irish Winter Festival of Poker.

Wykorzystaj swoją szansę i zagraj o ogromną gwarantowaną pulę nagród – 1.000.000$ w nowych turniejach bet365 Monthly Million. Gracz, który wygra każdy z tych specjalnych turniejów otrzyma 200.000$ gwarantowane. Następne dwa turnieje Monthly Million odbędą się 10. stycznia i 14. lutego.

Również ponad 20 milionów dolarów gwarantowanych jest w nagrodach pieniężnych w bogatym zestawie turniejów w bet365.

Z obsługą klienta o doskonałej reputacji i grach odpowiednich dla każdego stanu konta, możesz być pewien fantastycznych wrażeń podczas gry w Pokera w bet365.

Be Sociable, Share!